• pierwszy-gratis-mini.jpg
  • nabor-baner-ver2-mini.jpg
  • 2-zdjecie-grupowe-sparta-krav-maga.jpg
  • baner-kids.jpg
  • logo-sparta-szko-a-walki-13.jpg
s

Seminarium Extreme Weekend - Obrona przed napastnikem uzbrojonym w nóż - Shlomi Moyal Expert 3 - Olsztyn 29.03.2014

13973002294476.jpg Sparta Krav Maga  po raz pierwszy w swej historii gościło Instruktora Krav Maga prosto z Izraela.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 29.03.2014 r. odbyło się  pierwsze w historii Olsztyna i Sparta Krav Maga seminarium Krav Maga poprowadzone przez gościa z Izraela Shlomi Moyal’a – Expert 3 IKMF (czarny Pas III Dan), a także  Head of Women and Kids Krav Maga Traning Division przy IKMF
Tematem seminarium były obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż.
W seminarium wzięło udział ponad 90 osób, co było bardzo  pozytywnym zaskoczeniem dla naszego gościa z Izraela i dla nas samych J. W seminarium uczestniczyli również goście m.in. z Warszawy i Litwy.
Przez 3 godziny zajęć adepci poznawali i udoskonalali techniki, jak skutecznie bronić siebie i bliskich przed napastnikiem uzbrojonym w nóż. Pod koniec wyczerpującego treningu wszyscy uczestnicy wzięli udział w małym sprawdzianie,  tzw. „ścieżce życia”, który dość skutecznie weryfikował posiadane umiejętności w tym zakresie.
To były naprawdę niesamowite 3 godziny. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni, a co najważniejsze uśmiechy nie schodziły z twarzy zarówno ćwiczących, jak i prowadzącego.
Oczywiście nie mogło się obyć bez spotkania integracyjnego, które odbyło się zaraz po seminarium w Browarni na Starej Warszawskiej.
 Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w seminarium i zapraszamy na kolejne.
Do zobaczenia na treningach.


KONTAKT
SPARTA KRAV MAGA
info@sparta-kravmaga.pl
tel. 887 331 330