• pierwszy-gratis-mini.jpg
  • nabor-baner-ver2-mini.jpg
  • 2-zdjecie-grupowe-sparta-krav-maga.jpg
  • baner-kids.jpg
  • logo-sparta-szko-a-walki-13.jpg

SAMOOBRONA KOBIET

Coraz częściej słyszymy, że została napadnięta bezbronna kobieta. Dlaczego tak się właśnie dzieje? Większość ludzi uważa kobiety za słabą płeć, za  łatwy cel do agresji. Opór, który przez nie stawiany jest mniejszy i nie będą umiały się obronić przed agresywnym napastnikiem. Niestety większość kobiet także tak uważa, a jest to nie prawda.  Przy odpowiednim przygotowaniu psychicznym i fizycznym,takim jak, na przykład na treningach Krav Maga, kobiety są w stanie radykalnie zmniejszyć ryzyko napadu, utraty zdrowia lub życia podczas niespodziewanego ataku w różnego rodzaju sytuacjach.
Myślisz, że nie masz siły do obrony samej siebie, że tylko mężczyzna może obrobić Ciebie i siebie?? Nic bardziej mylnego. Przyszły takie czasy, że trzeba liczyć tylko na siebie. Nie zawsze będzie ktoś, kto będzie mógł stanąć w Twojej obronie. 
Krav Maga nie tylko pokazuje jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ale także daje kobietom poczucie bezpieczeństwa, pozwala nabrać pewności siebie, podnosi samoocenę, sprawność fizyczną jak również pozwala na odreagowanie stresu poprzez aktywny wysiłek i kontrolowaną agresję. 
W Krav Maga możemy bronić się tak naprawdę wszystkim, co mamy w danym momencie pod ręką, mogą to być np., klucze od samochodu, od domu, torebka, parasolka, cokolwiek, co pozwoli nam na obezwładnienie napastnika i czas na ucieczkę.

To doskonały powód, dla którego warto, abyście Panie zaczęły swoją przygodę z Krav Maga juz dziś.
Po prostu przyjdźcie na trening i same sprawdźcie, jak może bardzo się Wam to przydać, a jednocześnie jak wiele może sprawić przyjemności i radości taka forma ruchu.
Zapraszamy
CYTAT
Interesują Cię sporty walki? Pisz dzwoń, a najlepiej przyjdź na trening walki wręcz w Olsztynie. Z nami sztuki walki szybko staną się Twoją pasją.